Гуманітарний відділ

Робота в гуртках спрямована на розвиток у дітей пізнавальних, математичних, комунікативних, конструктивних, творчих, і художніх здібностей в процесі створення образів, використовуючи різні матеріали і техніки; творчого та дослідницького характерів, просторових уявлень, деяких фізичних закономірностей, пізнання властивостей різних матеріалів, оволодіння різноманітними способами практичних дій з допомогою ігрової мотивації, поява творчого ставлення до навколишнього середовища.
      Дидактичні ігри, розвивальні завдання у цікавій формі та дружній атмосфері допомагають дошкільнятам розкрити свій потенціал.
        У БДЮТ працюють гуртки іноземної (англійської) мови. Навчання іноземної мови забезпечує реалізацію цілей практичних, виховних, розвиваючих, освітніх.
     Основною практичною метою є формування в учнів комунікативної компетенції, тобто оволодіння мовою як засобом міжкультурного спілкування та компетентностей НУШ.
      Виховний вплив забезпечується використанням виховних можливостей навчального матеріалу та спеціальних прийомів роботи з ним, завдяки чому формуються відповідні суспільно-політичні погляди учнів.

Студія раннього розвитку “Зернятко” (підготовка до школи) – керівники: Наконечна-Кравець Н.С, Марчук Т.В, Фостяк М.В., Приходько О.С.

Розвиток мовлення “Балакунчики” – керівник Шаповалова Н.М.

Англійська мова -керівники: Дворник А.І., Посіна А.І.

Гурток “Світ логіки і LEGO” – керівник Гарасим У.Р.

Гурток “Комп’ютерна графіка” – Лучинець М.В.

Шевченківський районний учнівський парламент “DLD” – керівник Марчук Т.В.

Студія раннього розвитку “Зернятко” щиро вітає усіх з днем Соборності!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *