Привіт, у нас є дуже хороша новина! У нас тепер є сайт і це дуже круто!
1 червня відбувся звітний концерт Будинку дитячої та юнацької творчості !!!Святковий концерт, майстер-класи, виставка малюнків зробили наше свято неймовірним!Дякуємо всім, хто долучився до святкування!