Інфраструктура

Заклад позашкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1 932 м2, що поділені на 17 навчальних кабінетів, 3 адміністративні кабінети, 7 санвузлів та коридори.

Загальна площа території закладу 1.0625 га (в тому числі в межах червоних ліній 0.1207 га). Територія закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру та оснащена відеонаглядом. На території закладу влітку проводяться пришкільні табори, майстер-класи, ігри, банси.

Навчальні та адміністративні приміщення закладу   мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень, будівля підключена до централізованої системи опалення та каналізування.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОН;  технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з різноманітними освітніми виданнями в електронному вигляді та проходити онлайн-курси для підвищення кваліфікації.

В навчальних кабінетах створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Класи забезпечені навчально-дидактичним матеріалом і відповідають вимогам облаштування. Наявні технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в навчально-ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дітей.

Навчальні класи декоративно-ужиткового напряму облаштовані мольбертами, художніми матеріалами, зразками творчих робіт.

Облаштовано кабінет для роботи практичного психолога. Він забезпечений «банком» методик, психолого-методичною літературою, розвивально-дидактичними та навчально-пізнавальними іграми.

3 хореографічні зали у стінах БДЮТ із задоволенням зустрічають діточок для розвитку фізично-танцювальних вмінь і навичок.

В музичному кабінеті музична апаратура, мультиакустична система, колонки,  мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти. Також наявна студія звукозапису, що забезпечена професійною апаратурою.

Колектив має можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютерами та  ноутбуками з підключенням до інтернет мережі,  Wi-Fi, магнітофонами, принтерами, сканером,  проекторами, акустичною системою, портативними колонками.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу позашкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.  

Заклад працює з шестиденним робочим тижнем та 12-годинним режимом роботи..