Вокально-хореографічний відділ

  Серед визначних видів мистецтва, які традиційно вивчаються у позашкільному закладі це вокальний та хореографічний напрями, бо найефективніші у вирішенні завдань як художнього, так і особистого розвитку, громадського і духовного становлення учнівської молоді. Пріоритет хореографічного мистецтва серед дітей зумовлено його доступністю, масовістю, емоційно-захоплюючими формами творчості.
      Танець – один із найулюбленіших та найпопулярніших видів мистецтва – має надзвичайно великі можливості для фізичного розвитку та естетичного виховання учнівської молоді. Розмаїття хореографічного мистецтва сприяло організації курсу вивчення сучасної хореографії.
     Сучасна хореографія базується на класичній хореографії, тоді як сучасний танець свою основу бере у масових та популярних формах танцю. Це хіп-хоп, брейк, реп та інші, що є найбільш динамічною складовою сучасної хореографії. Сучасний танець постійно змінюється, оновлюється, не стоїть на місці. І вже те, що відокремиться, залишається часом, поповнює сучасну хореографію.
        Між цими двома величезними галузями – сучасна хореографія і сучасний танець – існує багато допоміжних, суміжних.

Народно-художній колектив “Острів дитинства” – керівники Котовський С.Й., Теслюк І., Арнаут К.В.

Народно-художній колектив “Галичанки” – керівник Хавтур С.І.

Спортивна хореографія “Черлідинг” – керівник Войтович А.Д.

Хореографія – керівник Холова В.Б.

Гурток “Музична ритміка” – керівник Скрипичайко Ю.М.

Вокальний гурток “Гармонія” – керівник Свищ Т.М.